Hírek a Tánc világából...


LÁSZLÓVILL KUPA - 2018.03.24 Székesfehérvár 2018-03-27
Junior Tíztánc Ranglista:
1. Urbán István & Urbán Lilla
2. Härtlein Ákos & Farkas Gréti

Klubközi Felnőtt B Standard:
2. Szilágyi Viktor & Lévai Vanessza



BRNO OPEN - 2018.03.10-11. CSEHORSZÁG 2018-03-23
Urbán István & Urbán Lilla
Junior II Standard  - 2.
Junior II. Latin - 4.

Härtlein Ákos & Farkas Gréta
Junior II Standard - 14.
Junior II. Latin - 11.


Kelet-Magyarország Területi Bajnokság - 2018.03.03-04. Szentes 2018-03-05

TB Gyermek II E LAT 
3. Patai Patrik – Lévai Regina
6. Ördögh Gergő - Szekeres Lilla

TB Junior I E STT 
3. Pillmann Szabolcs - Mészáros Boglárka

TB Junior I E LAT 
2. Pillmann Szabolcs - Mészáros Boglárka

TB Junior II E STT 
1. Komáromi Miklós Erik - Lárencz Júlia

TB Junior II E LAT 
4. Komáromi Miklós Erik - Lárencz Júlia

TB Junior II B STT 
1. Urbán István - Urbán Lilla 
4. Härtlein Ákos - Farkas Gréta

TB Junior II B LAT 
1. Urbán István - Urbán Lilla 
2. Härtlein Ákos - Farkas Gréta

TB Ifjúsági C STT 
6. Vajda András - Tatár Bianka

TB Ifjúsági C LAT 
11. Vajda András - Tatár Bianka

TB Felnőtt D STT 
6. Preszl Dániel - Pipicz Ágnes

TB Felnőtt D LAT 
1. Preszl Dániel - Pipicz Ágnes

TB Felnőtt B STT 
1. Szilágyi Viktor - Lévai Vanessza
12. Horváth Gergely - Hasúr Zsuzsanna

TB Felnőtt B LAT 
7. Szilágyi Viktor András - Lévai Vanessza



KELET-MAGYARORSZÁG TERÜLETI BAJNOKSÁG - 2018.03.03-04. Szentes 2018-03-05

TB Gyermek II E LAT 
3. Patai Patrik – Lévai Regina
6. Ördögh Gergő - Szekeres Lilla

TB Junior I E STT 
3. Pillmann Szabolcs - Mészáros Boglárka

TB Junior I E LAT 
2. Pillmann Szabolcs - Mészáros Boglárka

TB Junior II E STT 
1. Komáromi Miklós Erik - Lárencz Júlia

TB Junior II E LAT 
4. Komáromi Miklós Erik - Lárencz Júlia

TB Junior II B STT 
1. Urbán István - Urbán Lilla 
4. Härtlein Ákos - Farkas Gréta

TB Junior II B LAT 
1. Urbán István - Urbán Lilla 
2. Härtlein Ákos - Farkas Gréta

TB Ifjúsági C STT 
6. Vajda András - Tatár Bianka

TB Ifjúsági C LAT 
11. Vajda András - Tatár Bianka

TB Felnőtt D STT 
6. Preszl Dániel - Pipicz Ágnes

TB Felnőtt D LAT 
1. Preszl Dániel - Pipicz Ágnes

TB Felnőtt B STT 
1. Szilágyi Viktor - Lévai Vanessza
12. Horváth Gergely - Hasúr Zsuzsanna

TB Felnőtt B LAT 
7. Szilágyi Viktor András - Lévai Vanessza



XIII. Forma Kupa - 2018.02.24. Algyő 2018-02-26

Junior Standard Ranglista
1. Urbán István & Urbán Lilla
4. Härtlein Ákos & Farkas Gréta

Felnőtt Tíztánc Ranglista
7. Börcsök Balázs & Németh Laura

Tánciskolás verseny Gyermek II
1. Fodor Benjamin & Seregi Enikő 
2. Andrucsák Krisztián & Molnár Petra 
3. Szántó Márk & Lok Bianka 
4. Pálfi Gergő & Balla Nikol 
5. Antal Márk & Patai Loretta 
6. Klubica Krisztián & Seres Réka 
7. Boros Máté & Farkas Kitti

Gyermek II E Latin
1. Patai Patrik & Lévai Regina
6. Ördögh Gergő & Szekeres Lilla

Junior I E Standard
3. Pillmann Szabolcs & Mészáros Boglárka

Junior I E Latin
2. Pillmann Szabolcs & Mészáros Boglárka

Junior II E Standard
4. Komáromi Miklós & Lárencz Júlia
7. Pillmann Szabolcs & Mészáros Boglárka

Junior II E Latin
3. Komáromi Miklós Erik & Lárencz Júlia
7. Pillmann Szabolcs & Lárencz Júlia

Ifjúsági C Standard és Latin
3. Vajda András & Tatár Bianka

Ifjúsági E Standard
2. Komáromi Miklós & Lárencz Júlia

Ifjúsági E Latin
1. Komáromi Miklós & Lárencz Júlia

Felnőtt C Standard
5. Vajda András & Tatár Bianka

Felnőtt C Latin
6. Vajda András & Tatár Bianka

Felnőtt D Standard
3. Preiszl Dániel & Pipicz Ágnes

Felnőtt D Latin
1. Preiszl Dániel & Pipicz Ágnes