Hírek a Tánc világából...


NEVEZÉSI HATÁRIDŐ NOVEMBER 28.-ÁN ÉJFÉLKOR LEJÁR!!!!!! 2016-11-24

2016. december 3-án, 9 órai kezdettel, ismét megrendezzük a Forma Kupa Táncversenyünket Algyőn, mely ezúttal a X. jubileumát ünnepli.

Idén is rengeteg jelentkezőre számítunk, hiszen tavaly kb. 200 páros indult ezen az országos megmérettetésen.

A következő kategóriákban lehet nevezni, standard és latin táncnemben egyaránt:

 

Gyerek II.D,                          C Országos Bajnokság

Junior I.                                 E, D, C Országos Bajnokság

Junior II.                                E, D, B, C országos Bajnokság

Ifjúsági                                  E, D, B, C országos Bajnokság

Felnőtt                                   E, D, B, C országos Bajnokság

Senior I-II-III-IV                     C Országos Bajnokság

U21                                       Magyar Bajnokság



NOVEMBER 19-20-i VERSENYEREDMÉNYEINK 2016-11-23
VII. Kanizsa Kupa meghívásos verseny - Nagykanizsa           
Sulyán Bálint - Bálint Nikoletta   
Ifi-Felnőtt Tíztánc 3. hely

Austria Open - Bécs                        
Szalai Dénes - Balla Petra
Ifi Stanadard 29. hely

Kovács-Kalic Károly - Farkas Liliána
Junior I. Standard 12. hely
Junior I. Latin 25. hely

Pölyhe Máté - Nagy Evelin
World Open Latin 71. hely

Ifi-Felnőtt St. és Junior Tíztánc Ranglista  - Csongrád 
Sulyán Bálint - Bálint Nikoletta 5. hely     



FEKETE SAS KUPA - 2016.11.20. HÓDMEZŐVÁSÁRHELY 2016-11-23
Felnőtt A Latin
2. Pölyhe Máté - Nagy Evelin

Felnőtt B Standard
2. Kovács Győző - Szenti Regina

Felnőtt C Latin
3. Kovács Győző - Szenti regina
5. Fekete Ádám - Péter Klaudia
13.Kelemen Csaba - Hasúr Zsuzsanna

Felnőtt C Standard
1. Fekete Ádám - Péter Klaudia
9-10. Kelemen Csaba - Hasúr Zsuzsanna

Felnőtt D Latin
5. Vajda András - Tatár Bianka

Ifjúsági B Latin
3. Börcsök Balázs - Németh Laura

Ifjúsági B Standard
2. Börcsök Balázs - Németh Laura

Ifjúsági C Latin
1 Szilágyi Viktor - Lévai Vanessza

Ifjúsági C Standard
1. Szilágyi Viktor - Lévai Vanessza
6. Vajda András - Tatár Bianka

Ifjúsági D Latin
1. Vajda András - Tatár Bianka

Junior II. D Latin
1. Raffai László Olivér - Németh Bella

Junior II. D Standard
4. Raffai László Olivér - Németh Bella




WDSF POLISH CUP - 2016.11.06. LENGYELORSZÁG 2016-11-07
Varsóban a Polish Cup-on középdöntőt táncoltunk a WDSF ifi standard Open-en.
11.helyen végeztünk.
Boldogok vagyunk, hogy ebben a mezőnyben sikerült a 12-be jutás! :-) :-) 
Egy nagyszerű versenyen sikerült a legjobb formánkat hozni!!!
Köszönjük mindenkinek aki gondolt ránk!!!!
Petra & Dénes


XVII. GÁLA KUPA KLUBKÖZI VERSENY - 2016.11.06. ZALAEGERSZEG 2016-11-07
Szilágyi Viktor - Lévai Vanessza
Ifjúsági C latin 2. hely
Ifjúsági C Standard 1. hely